team spek 1CSTR  
 
 
28.03.2013 - 17:45
Tabulka nej CZ/SK klanů
28.12.2012 - 09:58
Okradnutie 1CSTR
 
   
 
 
Heute:
437
Gestern:
1581
Monat:
29868
Gesamt:
470227
User:
Gäste:
 
Fórum zpráv » Veřejné Fórum » Historie klanu » Historie 1.cstr ve WoT

Seřadit:     printview
Autor: Zpráva:
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
02.11.2011, 23:42 offline  

Předmluva

Čas prý plyne jako řeka. Říká se to, ale já tomu moc nevěřím. Čas je poušť, obrovská, nehybná věčná. Občas zafouká vítr a pár nicotných zrníček se pohne v běhu osudu. Občas příjde bouře a tuny písku se převalují jako moře. A potom zase klid.
V poušti nic netrvá, vše umdlévá a umírá. Neodolá nic, ani kámen, ani ocel. Poušť je pro mě obrazem času promítnutým na plátno země.
Je možná bláhové zapisovat dějiny do stránek pergamenu, když víme, že i ten jednou zmizí.
Ano, je to bláhové, ale člověk musí neustále doufat a zkoušet to.
A proto jsem se rozhodl zachovat pro budoucí členy klanu nebo jen návštěvníky tohoto webu pár řádků o tom, jak vznikla 1.cstr a nadále psát její kroniku.

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
03.11.2011, 00:19 offline  

Kapitola I. Vznik 1.Cstr

První zrníčka pouštního písku ve kterých se dala rozpoznat První Československá tanková rota byla odváta z malé a mizící duny jménem TMA které velel Marcoso.
Dva kamarádi, StreetWolf a Rasim, toho času členové tohoto klanu si začali uvědmovat, že vedení TMA a způsob jakým funguje není nic, co by je uspokojovalo.
Začali tedy tvořit a budovat TMA a suplovat to, co právoplatné vedení klanu zanedbalo.
Jenže, jak to tak v dějinách bývá, ti co se snaží být kreativní, brzy narazí na hlupáka, který je zastaví a přistříhne jim křídla.
A tam někde, v této hromádce písečného zmaru vznikl první nápad na nový klan. Psal se dvacátý čtvrtý červen roku dvoutisícího jedenáctého.
Uběhlo pár dní a StreetWolf s Rasímem opustili TMA a milosrdný pouštní vítr vyhladil jméno klanu tak, že si je pamatuje jen hrstka bojovníků.


První písemnou zmínkou o 1.cstr je zakládací listina ze dne 29.6.2011 kde se píše toto:

============================================
Dnes, dne 29.6.2011, byla spuštěna naše nová webová prezentace.
Nový klan, nová naděj, nové bitvy. Týká se to našeho nového uctivého klanu, pod názvem 1.Československého Tankového praporu.
 
Zakladatelé: StreetWolF, raism, golddeath
 
Napsal: StreetWolF
============================================

Další zmínkou v dobových spisech je tato zpráva:

============================================
StreetWolF: Nové válečné posily
01.07.2011 23:16
Takže začal bych asi takhle. Počínaje včerejškem a taky dneškem, se nám rozvíjí naše milovaná 1.Československá Tanková Rota. Za ty dva dny náš Team či Klan velice posílil. Můžeme tu přivítat jak staro-nové tváře tak i nějaké nováčky. Rád bych tu tedy uvítal naše staré známé z minulosti ze společného klanu, jimiž jsou, rodina Eudrenů, Exanima, Wahooka, Danyeell. a Zjosefex. Vítejte zpátky mezi náma. Taktéž bych přivítal 2 naše nové posily, jimiž jsou Lue a Javaanse. Vítejte u nás, snad se vám tu bude u nás líbit a určitě se pokusíme tu spolu co nejdéle vydržet. Tímto bych jak staro-novým přátelům či válečníkům a i nováčků, chtěl popřát hodně štěstí a hodně úspěchů u 1.Československý Tankový Roty a pevné nervy a hodně expů ve Free bitvách. Ať se vám u nás daří. Přeje váš Velitel.

============================================
Tato zpráva však není úplně přesná, neboť čtvrtým přijatým členem byl Ogik77, kterého autor tohoto textu zapomněl doplnit.

A potom konečně nadešel den "D" 08.07.2011 A Rasim položil základní kámen klanu jménem 1.Československá tanková rota.


Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
04.11.2011, 10:18 offline  

Kapitola II. Rasim
http://img685.imageshack.us/img685/7567/31163418.jpg

Na tomhle místě bych se rád zastavil a napsal pár řádek o lidech, kteří stáli na počátku 1.Cstr
Prvním z nich je Rasím, zakladatel klanu, jeden z mála těch, co se odhodlali otevřeně pozvednout hlas pro správnou věc. Na chvíli dokonce opustil klan, aby vyjádřil své znechucení s jeho směřováním. Po návratu ke klanu zachránilo jeho rychlé jednání s Fabim náš web. Nyní je Rasim jedním ze dvou velitelů klanu, na místě, které mu mělo patřit vždy.
Rasim, osobním jménem Jan Misar se narodil 25.5.1984 a nyní žije ve městě Trutnově.
K WoT se dostal díky kamarádovi, který mu ještě v dobách Beta testu někdy v lednu 2011 hru ukázal. Před WoT hrál aktivně CounterStrike ke kterému se mu povedlo udělat několik velmi hezkých videí.Tím se dostávám i k dalším jeho koníčkům. Od těch klasických, jako je tvorba videí, úprava fotek je tu i jeden zvláštní, oprava a údržba kopírovacích strojů kterou provozuje pro svého otce.
Tento malý medailonek bych rád zakončil Rasiho oblíbeným mottem:
Někdy není nejlepší udělat to nejlepší

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
05.11.2011, 09:56 offline  

Kapitola III. StreetWolf
http://img148.imageshack.us/img148/6395/73951461.jpg

Druhým zakládajícím členem a otcem myšlenky na založení klanu byl StreetWolf.
Narodil se 18.11.1990 a bydlí v Nezvěticích u Plzně. K WoT se dostal z Counter Strike kde dělal admina jednoho serveru. Dovedl ho sem Rasim, který mu ukázal základy hry.
Byl velitelem klanu po jeho založení a stál u základů většiny klanových počinů.
Pod jeho vedením se klan dostal z porodních křečí a rozrostl se ve skupinu, se kterou se musí počítat.
Od začátku měl svoje mouchy, ale jako přátelé jsme mu je tolerovali a smáli se jim.
Bohužel, mouchy přerostly v opravdové problémy a nakonec v otevřenou vzpouru několika členů klanu kterým se nelíbily praktiky cenzury, pokřivování pravdy a neuctivého jednání se členy.
Z postu velitele klanu byl svržen po celo klanovém hlasování kde 19 členů hlasovalo proti němu, 9 pro něj a 3 se hlasování zdrželi.
Po tomto hlasování odešel StreetWolf z klanu a rozhořela se bitva o forum a TeamSpeak ve které byl Wolfem smazán náš archiv novinek a klanových bitev.
Závěrečné motto nebylo StreetWolfem dodáno, pomohu si tedy Konfuciem:
"Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila."
A budu si vroucně přát, že i StreetWolf přestane být tím, čím se stal a změní se.

pozn. autora: V zájmu nestranné korektnosti jsem požádal StreetWolfa(Osobní zprávou ve hře 5.11.2011 cca v 9:20-9:45h ) o vyjádření, či doplnění tohoto textu. StreetWolf na mou žádost neodpověděl, takže s textem nejspíš souhlasí a akceptuje ho v této podobě.Považuji tedy tento text za StreetWolfem autorizovaný a děkuji mu za "spolupráci."

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
05.11.2011, 14:41 offline  

Kapitola IV. Začínáme !
Psal se červencový den svátku Nory, což prý pochází ze jména Eleonora a znamená to Bůh je mé světlo. A tak, jako od počátku dějin vkládají vojáci své životy do rukou svých bohů, tak i Rasim vložil osud klanu do rukou bohů a vypustil 1.CSTR na světlo světa WoT.
Je to možná souhra okolností, ale dalším, ač méně používaným, významem jména je "Čest" A čest patří k válkám téměř neodmyslitelně.Budiž to pro nás připomínkou hodnot, které by neměly být nikdy zapomenuty !
První CSTR byla založena a začal nábor členů (vis kapitola 1)Z velké většiny starých známých z TMA. Byl také založen nový web, za který klan vděčí Fábikovi, který ve spolupráci se StreetWolfem web upravil.
Na tento web se klan přesunul z původních provizorních webových stránek zřízených na Webnode StreetWolfem.
Bohužel, zde již se nebudu moci opírat o fakta a původní listiny, neboť ty byly zničeny v "Bitvě o web" již zmíněné v předešlé kapitole.
Nábor členů probíhal poměrně rychle a po čtrnácti dnech byl klan připraven na první vylodění.Hlasováním se rozhodlo, že prvním územím, kde se budeme vyloďovat bude Portugalsko.
První pokus samozřejmě skončil debaklem, ale to nás neodradilo a zkoušeli jsme to dál a dál.
A jako štěstí padne i na dobytek hovězí, tak se nám povedlo vyhrát první bitvu, sice kontumačně, ale radost byla veliká. Na první opravdové vítěství si klan musel počkat ještě několik dnů. Ale podařilo se i to. Boj to byl vskutku heroický, měli jsme slabší tým téměř žádné tiery X. Dělostřelectvo kulhalo na tierech 6-7 ale byli jsme lepší. Je veliká škoda, že byl zničen obrázek výsledku tohoto boje a paměť již neslouží tak, aby si pamatovalo jméno poraženého klanu. Je to škoda. Budiž proklet ten, kdož pálí knihy!


Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
10.11.2011, 19:45 offline  

Kapitola V. Oko bouře
Nejprve se klan vyloďoval pouze v úterý, čtvrtek a v neděli. Postupem času a horlivým expením se naše vyloďovací jednotka dokázala složit pouze z nejlepších tanků a postupem času se dostavilo i dělostřelectvo osmé úrovně. Prvním byl GW Typ E , které vytrénoval Erhard Raus ( dnes Erhard_Cz ).
Učili jsme se bojovat, vymýšlely se nové taktiky a život klanu plynul v poklidu vodáckého „voleje“ občas zčeřeného několika peřejemi hádek, jak už to tak bývá.
Na obzoru se však již rýsovaly první předzvěsti zadního okraje bouře, který se pomalu šinul ke klanu...

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
16.12.2011, 10:05 offline  

Kapitola VI. Válka
Zadní strana bouře se přibližovala pomalu a její příchod jsme dlouhou dobu nevnímali. Začalo to nenápadně, bylo vyhozeno pár bezejmenných lidí, které nikdo nepostrádal. Na fóru se začaly "opravovat" a "upravovat" posty hráčů. A potom, nebe rozčísl blesk, který odstartoval sled událostí. Hráč jménem Javaanse byl po hádce se StreetWolfem vyhozen z klanu a byl zaražen první velký klín do důvěry v šéfa klanu. Vlastně bezdůvodně byl vyhozen náš kamarád.
Poté došlo k lehké restrukturalizaci a na post Náboráře byl dosazen Exanima a s ním začaly změny pravidel, více měně, do dnešní podoby. Vše konzultováno s Wolfem i klanem, jak to jen šlo. A vše mělo jediný cíl, okleštění Wolfovy moci a eliminace podobných excesů, jakým vyhození Javaanse bylo.¨
Javaanse se vrátil sám, po tom, co ho Wolf donutil k potupné omluvě klanu (aniž se měl za co omlouvat) Při této "proceduře" Exanima nevydržel a otevřeně vystoupil proti Wolfovi a jeho ponižování Javaanse.
A začala válka, krvavá, nelítostná, krutá.

Nebudu popisovat každý moment boje, který se potom rozhořel, vzájemné výpady, Wolfovo mazání postů na fóru.
Rozpolcený klan se zmítal mezi pravdou, demokracií a loajalitou. Základy klanu se otřásaly a celá, pracně budovaná struktura hrozila, že se každým okamžikem zhroutí.
Rasim s Mírou na protest opustili klan a nadále celé "odbojové hnutí" řídil přes TS. Do celé věci se vložil Ogík77 který vypsal hlasování o důvěře StreetWolfovi.

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
16.12.2011, 10:07 offline  

Kapitola VII. Ogik77
http://www.1cstr.4fan.cz/images/userpics/7.jpg
Nadešel čas na to, aby se tu objevil medailonek další osobnosti klanu.
Tou je náš milovaný velitel Ogík77 .
Narodil se 1. února roku 1977
Jeho předWoTkový život byl plný fotbalu, koukání na filmy hltání knih a poslechu hudby všech žánrů. Před WoT hrál Blitzkrieg 2 který byl jeho velkou vášní a byl v něm opravdu dobrý. Bohužel s příchodem Win7 se musel s touto hrou rozloučit.
K WoT se dostal díky tomu, že narazil na Beta verzi WoT na lednovém Score DVD
Byl jedním ze zakládajících členu klanu a i když si přál být nenápadnou osobností, ale už v dobách StreetWolfa byl jeho rádcem a hlasem rozumu v klanu. Členové klanu brzy zjistili, jaké zlato se v něm skrývá a po "odstranění" Wolfa byl hlasováním zvolen za velitele klanu tímto výsledkem:
Czech Republic rasim  9 hlasů
Ogik77 21 hlasů
Czech Republic Erhard_CZ  1 hlas
stiffy45 0 hlasů
Od té doby je klan v jeho šikovných rukou.
Jeho mottem je: „Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř.“

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Exanima
Zkušený kecal
118 Témata
registorván: 16.07.2011
06.03.2012, 10:32 offline  

Vzkaz od Autora:Jak jste si jistě všimli, tak teze o tom, že práce zde je rychlá byla pouhou propagandou. Omlouvám se velice za zdržení, ale potřeboval jsem si srovnat myšlenky a v mém životě je tolik změn a nových starostí, že to prostě nebylo možné stíhat .-) Nezapomněl jsem na vás nebojte, jste moje zlatíčka <3

Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Maria von Ebner-Eschenbach
Seřadit:     printview
 
 

gamer-webspell-clantemplates-designs, gamer-grafix.de
 
  Hlavní sponzor
Fabi Art
 
  DayZ-Epoch.cz
C-strike
ESL Electronic Sports League
click4play.eu
SSD
 
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich